Już niebawem zostaną przyznane pierwsze certyfikaty niezależnego stowarzyszenia.

Od jesieni roku 2022 trwają prace nad wprowadzeniem Certyfikatów dla firm wykonujących izolacje natryskowe. Sprawa certyfikacji cieszy się sporym zainteresowaniem i przedstawiciele firm dopytują o możliwość uzyskania tego wyróżnienia. Tak można powiedzieć – jest to wyróżnienie, dlatego, że certyfikat jest przyznawany przez niezależne stowarzyszenie i jest to PIERSZY tego typu tytuł na rynku.

O tym jakie korzyści będzie miał konsument, który wybierze firmę posiadającą certyfikat SWIN można przeczytać na naszej stronie w zakładce Certyfikat SWIN. Ze względu na liczne zapytania chcemy dziś wyjaśnić jak można uzyskać ten tytuł.

Możliwości SWIN nie są duże i w ciągu roku, na ten moment jesteśmy w stanie sprawdzić do 20 firm z kraju. Być może w przyszłych latach będzie tego więcej, ale w chwili obecnej, realnie tak należy szacować możliwości SWIN. Pierwszeństwo w zgłoszeniach mają tu firmy, które posiadają swoich przedstawicieli w szeregach stowarzyszenia, dlatego zachęcamy aby składać deklaracje do nas, aby takim członkiem się stać. Na chwilę obecną składka członkowska jest niewielka i wynosi 600 zł rocznie.

W procesie certyfikacji sprawdzamy te obszary, które z punktu widzenia klienta firmy mają największe znaczenie stanowiące o jakości wykonanej usługi. Naszą ambicją jest wyróżniać firmy, które rzetelnie podchodzą do swojej pracy, przekazują czytelne komunikaty co do stosowanych materiałów i nie stosują „chwytów marketingowych”, które mogą wprowadzać klienta w błąd.