Spotkanie branżowe 2023

Stowarzyszenie Wykonawców Izolacji Natryskowych zaprasza na spotkanie branżowe, szkoleniowo-integracyjne, które odbędzie się 27 i 28 października 2023. Będzie to przede wszystkim okazja, aby spotkać się w gronie wykonawców izolacji, ale również zdobyć nową wiedzę i nowe spojrzenie na branże.

Dla każdego przedsiębiorcy rozwój jego biznesu jest czymś ciekawym. Mamy przyjemność zapowiedzieć konferencję na temat Śladu Węglowego, które ewidentnie będzie miał przełożenie na rynek izolacji w naszym kraju. Na spotkaniu będziemy gościć przedstawiciela firmy SELENA, który podzieli się informacjami na ten temat.

Podczas spotkania uczestnicy mają szansę odbyć szkolenie bezpieczeństwa pracy z diizocyjanianami. Szkolenie przeprowadzą przedstawiciele firmy Polychem Systems, której już teraz dziękujemy za zaangażowanie.

Na spotkaniu będzie również przedstawiciel firmy PURINOVA, która jest stałym sponsorem SWIN w tym roku. Dziękujemy za zaufanie i wierzymy, że to dopiero początek owocnej współpracy na rzecz rozwoju izolacji natryskowych.

Kiedy: 27 i 28 października 2023 (piątek / sobota)
Zaczynamy o godzinie 15.00
Gdzie: STRZELNICA FAMILY RESORT & SPA
ul. Lubliniecka 9
42-713 Kochcice
Koszt: 450 zł (z noclegiem, bez noclegu 250 zł)
Zgłoszenie: wyślij SMS o treści SWIN na numer 604 933 337

można też pisać na adres e-mail: biuro@swin.org.pl

Na naszym spotkaniu będą obecni przedstawiciele magazynu IZOLACJE.com.pl

Przewidywany czas zakończenia oficjalnej części: ok godziny 12.00 w sobotę
Możliwe jest skorzystanie z dodatkowych atrakcji, o których przeczytacie na stronie hotelu: https://resortstrzelnica.pl/

Mamy nadzieję, że spotkamy się licznie i wspólnie porozmawiamy o naszej pracy, która w większości przypadków jest też naszą pasją.
Zapraszamy.
Zarząd SWIN