Certyfikat SWIN

Dlaczego warto wybrać firmę posiadającą Certyfikat Stowarzyszenia Wykonawców Izolacji Natryskowych.

Stowarzyszenie Wykonawców Izolacji Natryskowych opracowało precyzyjny zakres, w którym firmy ubiegające się o certyfikat zostaną sprawdzone. Sam proces przyznania Certyfikatu SWIN może trwać nawet kilka miesięcy, abyśmy mogli upewnić się, że dana firma rzeczywiście spełnia wymagania i gwarantuje prawidłowe wykonywanie izolacji.

Dlaczego Certyfikat SWIN jest czymś istotnym?

Z całą pewnością spotykają się Państwo z różnego rodzaju określeniami na temat autoryzacji. Wiele firm ma autoryzację producentów na wykonywanie izolacji. Trzeba jednak jasno powiedzieć, że takie firmy nie badają wszystkich elementów, które gwarantują jakość. Z reguły wystawienie autoryzacji odbywa się na podstawie ogólnego wrażenia, braku skarg na wykonawcę i ilości kupionego materiału. Zdarza się zapewne też tak, że ten ostatni element, czyli fakt kupowania materiału z jakiejś firmy jest wystarczający aby autoryzację uzyskać. Różne są polityki producentów.

Stowarzyszenie Wykonawców Izolacji Natryskowych jest organizacją niezależną. Członkami stowarzyszenia są osoby związane z wykonywaniem izolacji. Można więc powiedzieć, że w naszym interesie jest jedynie dbanie o jakość izolacji, aby te usługi zawsze były wykonywane z należytą starannością – dobre imię całej branży jest dla nas czymś najcenniejszym.

Proces certyfikacji jest złożony, a stworzony został przez doświadczonych wykonawców, którzy wiedzą co jest najważniejsze. SWIN bierze również odpowiedzialność za firmy, którym udzieli Certyfikatu – daje to pewność, że rozpatrywanie reklamacji może zostać przeprowadzone u wykonawcy, a następnie, jeśli tamta droga będzie niewystarczająca, Klient może zwrócić się do Stowarzyszenia, a jego władze przeprowadzą proces niezależnie.

Co sprawdzamy w procesie udzielania Certyfikatu?

Skorzystaj z usług firmy, która posiada Certyfikat SWIN.

Na naszej stronie prezentujemy dane firm, które posiadają już certyfikat. Jest on zawsze przyznawany na konkretny okres czasu i dotyczy konkretnych specjalizacji. Zobacz firmy lub czytaj dalej o obszarach, które sprawdzamy.