Spotkanie z młodzieżą w Rawiczu

Coraz większą popularność zyskują nasze spotkania z młodzieżą w technikach budowlanych. Uważamy, że w programie nauczaniach tych szkół izolacjom poświęca za zbyt mało uwagi, a nowe technologie, które gwarantują doskonałe parametry praktycznie są pomijane. Powoli to zmieniamy i jesteśmy przekonani, że na naszych szkoleniach skorzystają wszyscy: firmy, które wykonują i produkują izolacje a także osoby budujące swoje własne domy, gdyż z większą świadomością będą w stanie dokonywać trafnych wyborów.

W dniach 22, 23 i 24 listopada 2023 roku w Zespole Szkół Zawodowych im. Stefana Bobrowskiego w Rawiczu odbyło się ciekawe spotkanie z uczniami tamtejszego Technikum Budowlanego. Przez trzy dni prezes Stowarzyszenia Wykonawców Izolacji Natryskowych prowadził tam prelekcje na temat izolacji w budownictwie.
Było to już kolejne spotkanie, które organizuje SWIN z uczniami szkół średnich, a w planach są również następne. Najbliższe z nich odbędą się w Technikum Budowlanym Lesznie w dniu 19 i 20 marca.

Sponsorem spotkania w Rawiczu byłą firma PROXIMO IZOLACJE Pana Krzysztofa Jodko. Dzięki niemu młodzież w przerwie mogła zjeść smaczną pizze a także miała okazję zadać pytania osobie, która świadczy takie usługi na tym terenie.

Warto dodać, że firma PROXIMO IZOLACJE posiada certyfikat SWIN co oznacza, że świadczy wysokiej jakości usługi.

Zapraszamy także inne firmy do uczestniczenia i do współtworzenia takich wydarzeń w lokalnych technikach budowlanych. Jesteśmy przekonani, że krok po kroku jesteśmy w stanie zmieniać budownictwo, aby uczynić je ekologicznym i ekonomicznym.